Sanluc International

Sanluc jest liderem na rynku innowacyjnych dodatków paszowych i pionierem w rozwoju produktów na bazie maślanu wapnia. Zdrowie zwierząt, ich odżywianie i dobrostan, a także wyniki ekonomiczne mają dla firmy kluczowe znaczenie.
Dbamy o ludzi i zwierzęta
Stawiamy na jakość i wydajność
Nieprzerwanie uczymy się i doskonalimy

Nasze produkty

Produkty wspierające funkcjonalność zdrowych jelit

Formułowanie i wytwarzanie zdrowej paszy

Zapobieganie pojawieniu się niepożądanych składników w paszy i wodzie pitnej

Poprawa warunków środowiska zwierzęcego na farmie 

O Sanluc

Kierujemy się wyzwaniami żywieniowymi jakie stawia przed nami rynek paszowy. Dzięki bliskiemu, osobistemu kontaktowi z klientami i sprzedawcami poznajemy ich potrzeby. Jesteśmy na bieżąco ze współczesnymi trendami rynkowymi i znajdujemy optymalne, wysokojakościowe rozwiązania.

Opracowujemy innowacyjne produkty wspierające zdrowie jelit i poprawiające wydajność zwierząt, i cieszymy się coraz lepszymi wynikami w sektorze hodowlanym.

Z racji doświadczenia naszych pracowników oraz dzięki współpracy z uniwersytetami i podobnymi instytucjami mamy gwarancję, że działanie naszych produktów udowodnione jest naukowo. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych produktach? Interesuje Cię współpraca z Sanluc? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Najnowsze posty na blogu

Mykotoksyny to wtórne metabolity o niskiej masie cząsteczkowej wytwarzane przez niektóre...

Chcesz zostać dystrybutorem?